Bebek odaları

bebekom

bebek odaları Mobilya ve aksesuar ürünlerinde Kreş evde özel bir yer, ebeveynlerin çocukları ile bağ kurabilecekleri bir yer. Yeni bir bebek eve geldiğinde, bu oda hem bebeğin hem de ebeveynlerin uyumak, oynamak, giyinmek ve sarılmak için uzun saatler geçireceği yerdir. Bebek odaları tasarımları Konforlu, güvenli mobilyalara ve çekici bir dekora sahip olmak, bu anları daha da eğlenceli hale getirir. Fidanlık mobilyaları beşik, masa, şifoniyer ve sandalyenin yanı sıra yatak takımları ve dekorasyonları içerebilir.

Her gün, her şeyde düşük fiyatlar sunduğumuz için, bütçenize göre bile istediğiniz gibi bir odası sağlayabilirsiniz. Bazı set halinde mevcut olsa da, genellikle tüm malzemelerini ayrı olarak satın almak gerekir. Bu aynı zamanda tam olarak ne istediğinizi seçme esnekliği verir. Herhangi bir kreş oluşturan birkaç anahtar parça vardır. En güzel oda modelleri bebekom.com sayfamızda en uygun fiyata ve taksit seçeneklerimizle sizleri bekliyor. Ankara siteler de mobilya denilince aklınıza bebekom gelir.

Bunlara da göz atabilirsin

2 Comments

  1. melike gündoğan says:

    Gerçekten bebek odaları modelleriniz harika duruyor. tok ve kaliteli duruşu var. sanırım öğrendiğim kadar bu bebek odaları suntalam değiller. Sunta kullanıldımı acaba. Yada tamamı mdf bebek bebek odaları mı?

  2. bebekom says:

    Merhaba Melike hanım. ürünlerimizin tamamı MDF ve ahşap karışımıdır. Suntalam ürünlerimizde vardır fakar çocuk grubunda olan modellerdir. Bu bebek odaları fanrikasyon ve bayiliktir. Önerilmesede talepten dolayı satışını yapıyoruz. Bebekom asla suntalam ürün üretmez. Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir