Bebek odası almadan

modern-bebek-odasi

Bebek odası nasıl olmalı?

Almanın en kolay yolu öncelikle neyden üretildiğini bilmek ve anlamaktan başlar. Firmamız zor olanı yani MDF ve ahşaptan imal edilen  bebek odası üretmeyi tercih ediyor. Suntalam veya sunta bazlı ürünlerin dayanıklılık oranı %15 den ileri gitmez ve Sunta kaplamaları solvent içeren plastik yani petrolden üretilen kimyasallardan oluşmaktadır.
Günümüzde bir çok marka firmaları yer almaktadır. Bu firmalar fabrikasyon ürün üretmektedir. Fabrikasyon üretim hem basit hemde dayanıksız olarak üretilmektedir ki buda bebek veya genç odası dayanıksızhale getirir.
Aynı anda bir düğmeyle yüzlerce mobilya üreten bir firmamı yoksa bir bebek takımını 20 gün sürede bitrebilen firmamı tercih edilmelidir. Tamamı Ahşap  üretmiyoruz. Neden? Çünkü Tamamı ahşap doğal olarak isimlendirilen  dayanıksızdır. Çünkü ahşaptan kasıt Ladin ve çam ağacıdır. Ladin ve çam ağaçları çok hafif ve görsel alanlarda kullanılır. Dönme bükülme veya çatlama yapar.
Tercihiniz ahşap olabilir. O halde size tavsiyemiz aldığınız ladin, çam dan değil gürgen ağacından alın ki tabiki almıcaksınız. Çünkü Gürgen ağacından üretilen bir ücreti 20.000 TL olarak fiyatlandırılır. Bu yüzden ağaç tercihiniz önemlidir..
MDF levha ağaç parçalarından oluşur ve asla kırılma çatlama yapmaz ve kurşunsuz boyalarda da harika bir alt zemin oluşturur.

Share

Bunlara da göz atabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir