Bebek sahibi olmak

bebek odası modeli

Bebek sahibi olmak ve küçük bir insan yetiştirmekle gelen kararlar sonsuzdur.

Bu kararların bazıları oldukça korkutucu gelse de, size en az birinin kolay ve hatta eğlenceli hissedebileceğini söylemek için buradayız. İşte yeni bebeğinizin mutlu yerini bir araya getirirken bilmeniz gerekenler hakkında rehberiniz. Bu alanı yaratırken yapabileceğiniz en önemli şey sizi gülümseten, rahatlamanızı ve eğlenmenizi sağlayan bir kreş tasarlamaktır. Sonuçta, odada çok fazla zaman geçireceksiniz.

Bebek yatağı ve bebek karyolası, çocuk yuvalarının bir parçası olacak. Bu, eğlenmek ve kendi tarzınıza çekmek için harika bir yer. Ayrıca bir tema eklemek veya mekan için bir renk paleti oluşturmak için harika bir yer.

En azından 5-6 (mümkünse daha fazla) 5-6 yapraklık çarşaf takımına yatırım yaptığınızdan emin olun. Bazı günlerde kaç kez yaşayacağınıza şaşıracaksınız. Ve sürekli çamaşır yıkamak istemiyorsanız, elinizde bol miktarda yedek çarşaf gerekir.

Beşik etekler genel görünüme katkıda bulunabilir, ancak daha modern beşik tasarımları için her zaman gerekli değildir. Daha geleneksel bir görünüm tercih ediyorsanız, kesinlikle bir etek ekleyin.

Bebeğin hassas cildini mutlu etmek için dokunuşa yumuşak ve% 100 pamuktan yatak takımları arayın.

Share

Bunlara da göz atabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir