“Ben bir anneyim” diyebilmek

Ben bir anneyim diyebilmek aslında çok kolay ama bir o kadar da zor.

Bebekler kirli bebek bezleriyle geliyor. Ve, gerçekten, bu deneyimi mümkün olduğunca eğlenceli kılmanın tek yolu, elinizin altında tüm gerekli unsurların bulunduğundan emin olmaktır; bu, değişen masanızın kullanışlı olduğu yerdir.

Öncelikle ve en önemlisi, bebeğinizi gerçekten değiştirmek için bir yere ihtiyacınız olacak. Burada iki seçeneğiniz var, bağlantısız bir değiştirme masası veya bir şifoniyerin üzerine eklenebilecek bir değiştirme pedi. Her ikisi de işe yarayacak, gerçekte tüm alanla ilgili.

Süreç hızlı ve bir o kadar yavaş..

Bağlantısız bir değiştirme masası için yeriniz varsa, bebeğinizin ötesinde bir ömrü olan birine yatırım yaptığınızdan emin olun. Oyuncak deposuna geri konulabilir mi? Kitaplık? Bir bar arabası? (Cidden, onu Pinterest’te görmüştük.) Evinde yaşadığını düşünemiyorsan, paraya değmez.

Uzayda sınırlıysanız, değişen üst harika bir seçenektir. Herhangi bir şifoniyerin üstüne sabitlenirler, bu nedenle sizin için rahat bir yüksekliğe sahip bir şifoniyeriniz olduğundan emin olun. Değişen bir üst parçanın en iyi yanı, bebek bezi aşamasından çıktığınızda, onu çıkarabilirsiniz ve büyük çocuğunuz için bir şifonyer bırakmış olmanızdır.

Her iki rotada da, birkaç ek temele ihtiyacınız olacak.

Çocuk bezi, mendil, elbise değişimi, merhemler, losyonlar, vs. gibi tüm çocuk beziyle ilgili eşyaları depolamak için kutu veya çekmece çekmeceleri kullanın.

Ayrıca, bazı bebek oyuncaklarını yakınınızda tuttuğunuzdan veya cep telefonu taktığınızdan emin olun, böylece işle ilgilenirken bebeğin oynayacağı bir şey olur.

Ekstra değiştirme pedi kapakları bol yatırım yapın. Tıpkı karyolalar gibi, bunlardan endişe verici bir oranda geçeceksiniz, bu nedenle elinizde bol miktarda yedek isteyeceksiniz.

Bunlara da göz atabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir