EN 71-3 BOYA SERTİFİKASI

Sağlığınıza değer veriyoruz. En 71-3 kurşunsuz bebek odası boyaları kullanımına ilişkin sertifika ile bebek odası boyaları koruma altındadır.
Kimyasal Test
Kimyasal kaynak tedariki, envanter ve süreler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun. UL materyal testinden etiket iddialarını doğrulamaya, yasaklı madde listesi (RSL) hazırlamadan tedarik zinciri yönetimini güçlendirmeye kadar çeşitli hizmetler sunar.

İddia Testi

Performans, kalite, güvenlik ve pazarlama iddialarının bağımsız doğrulaması ile ürünlerin farklılığını kanıtlayın. UL kabul görmüş veya kurum içinde geliştirilmiş ve doğrulanmış yöntemlerle ambalaj, besin ve etken madde iddialarını doğrular.

Tüketici Çalışmaları

Ürün piyasaya girmeden önce tüketicilerin önerilen lansmana veya marka değişimine nasıl tepki göstereceğini öğrenin. UL tüketicilerden geri bildirim almak ve eyleme dönüştürülebilir yardım sunmak için evde kullanım testleri (HUT) ve konsept testleri ile çalışır.

Güvenlik Değerlendirmeleri

Bir oyuncağın mekanik, fiziksel, kimyasal, elektrik, yanabilirlik, hijyen ve olası radyoaktivite gibi potansiyel zararlarını belirlemeye ilişkin düzenleme gerekliliklerini karşılayın ve bu risklere olası maruziyeti değerlendirin.

Mikrobiyolojik Test

İçecekler, güzellik bakımı, gıda takviyeleri, gıda ve çocuk ürünleri gibi çok sayıda tüketici ürününde bakteri, maya, küf ve diğer olası zararlı patojenlerin kontaminasyonunu test edin.

Fiziksel Test

Uyumu değerlendirin ve stabilite, yanma noktası, performans, etiket bakım talimatları ve günlük aşınma ve yıpranmaya dayanıklılık gibi ürün özelliklerini denetleyen test yükümlülüklerine maruziyeti azaltın.

Performans Testi

Normal ürün kullanımını simüle eden testlerle ürün performansına ilişkin iddiaları onaylayın. UL’in hizmetleri arasında materyal ve bitmiş ürünlerin hızlandırılmış stres testi, karşılaştırması, başarısızlık analizi, eskime ve yaşam döngüsü testleri yer alır. Testler kontrollü laboratuvar ayarlarında yapılır. UL ayrıca kontrollü koşullarda performans testi hizmeti de sunar.

Duyusal Test

Uzman analizi içeren testler ve ürün tercihleri, özellikleri, görünümü, değişkenliği, işlevselliği ve mesajına ilişkin tüketici geri bildirimleri ışığında ürün duyusal karakteristiklerine olan tüketici yanıtını değerlendirin.

Ambalaj İnceleme

UL’in Ambalaj İnceleme hizmetleri ile şişe, kutu ve kapakların güvenlik, kullanılabilirlik ve kaliteye ilişkin düzenleme ve tüketici taleplerini karşılayıp karşılamadığını tespit edin.

Materyal Testi

Ürünlerin ve bileşen parçalarının kullanım amaçları ve beklenen ürün döngüsü özelliklerini karşılayıp karşılamadığını tespit etmeye ilişkin önemli denetimlerle kalite ve uyumu yakalayın. UL mekanik, teknolojik, korozif, termal ve aşınma etkilerine yönelik testler yapar. Müşterilerin teknik özelliklerine ve bölgesel ve küresel standartlara uygun özel testler tasarlanabilir.

Bunlara da göz atabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir